Baschet
Miercuri, 24 aprilie, ora 18:00, LNBM – Getica 95, Play-out, Turul 2, Meciul 1, Sala „Olimpia”
CSM Petrolul Ploieşti – ABC Laguna Bucureşti 81-65 (23-16, 23-12, 21-12, 14-25)
Vineri, 26 aprilie, ora 17:00, LNBM – Getica 95, Play-out, Turul 2, Meciul 2, Sala „Olimpia”
CSM Petrolul Ploieşti – ABC Laguna Bucureşti
Marţi, 23 aprilie, ora 13:30, Liga 1, Grupa Echipelor Satelit, Etapa a 25-a, Sala Olimpia
CSM Petrolul 2 Ploieşti – CS Vâlcea 1924 2 Râmnicu Vâlcea 95-67 (27-14, 19-24, 24-15, 25-14)
Joi, 25 aprilie, Ora 12:00, Liga 1, Grupa Echipelor Satelit, Etapa a 20-a, Restanţă
CSM CSU 2 Oradea – CSM Petrolul 2 Ploieşti 83-76 (15-17, 18-18, 32-10, 18-31)
Handbal
Miercuri, 24 aprilie, Ora 12:00, Juniori 2, Grupa Valoare 2, Etapa a 5-a
LPS Târgu Mureş – CSM Ploieşti 36-41 (18-23)
Joi, 25 aprilie, Ora 16:30, Junioare 2, Grupa Valoare 1, Etapa a 4-a
CSM Ploieşti – CSŞ Bacău 35-24 (15-11)
Sâmbătă, 27 aprilie, Ora 11:00, Junioare 3, Grupa Valoare 2, Etapa a 8-a
CSM Ploieşti – ACSO Viitorul Pantelimon 42-33 (19-16)
Sâmbătă, 27 aprilie, Ora 13:00, Junioare 1, Grupa Valoare 2, Etapa a 6-a
CSM Ploieşti – CS Rapid Bucureşti 33-48 (14-19)
Sâmbătă, 27 aprilie, Ora 13:00, Juniori 2, Grupa Valoare 2, Etapa a 6-a
ACS Avatar Braşov – CSM Ploieşti 36-34 (19-17)
Sâmbătă-duminică, 27-28 aprilie, Junioare 4, Turneul semifinal RO8-RO3, Sala Apollo, Bucureşti
CSM Ploieşti – CSM Bucureşti 11-25 (4-13)
CS Rapid Bucureşti – CSM Ploieşti 36-18 (15-12)
CSM Ploieşti – ACS Academia Junior 20-22 (6-11)
Meci de clasament 7-8
CSM Ploieşti – CSM Unirea Slobozia 14-28 (7-17)
Sâmbătă-duminică, 27-28 aprilie, Juniori 4, Turneul semifinal RO8-RO3, Şcoala 103 şi Sala Buftea
CSM Ploieşti – CSŞ 2 Bucureşti 18-12 (8-4)
CS Dinamo Bucureşti – CSM Ploieşti 25-8 (15-5)
CSM Ploieşti – LPS Piteşti 18-14 (5-5)
Meci de clasament 3-4
CSM Ploieşti – ACS Academia Junior Ploieşti 19-20 (9-10)
Fotbal
Vineri, 26 aprilie, Ora 16:00, Juniori E, Seria Vest, Etapa a 19-a
CSM Ploieşti – ACS Caraimanul Buşteni
Judo
Sâmbătă, 27 aprilie, Finala Campionatului Naţional Universitar, Sibiu
Sâmbătă, 27 aprilie, Etapa Zonală a Campionatuluin Naţional Şcolar – Cadeţi „U18”, Ploieşti
Sâmbătă, 27 aprilie, Turneul Internaţional „Alina Dumitru” – U12, U14, U16, Chiajna