Baschet
Vineri, 29 martie, Ora 18:00, LNBM – Getica 95, Faza a II-a, Etapa a 8-a
CSM Galaţi – CSM Petrolul Ploieşti
Joi, 28 martie, ora 11:00, Liga I, Faza a II-a, Echipe Satelit, Etapa a 24-a, Meci în devans, Sala „Olimpia”
CSM Petrolul 2 Ploieşti – CSM CSU 2 Oradea
Sâmbătă, 30 martie, Ora 11:00, Juniori U16, Grupa Naţională, Etapa a 13-a
CSU Andu Sibiu – CSM Petrolul Ploieşti
Duminică, 31 martie, Juniori U16, Grupa Naţională, Etapa a 11-a, Restanţă
LPS Târgu Mureş – CSM Petrolul Ploieşti
Sâmbătă-duminică, 30-31 martie, Juniori U14, Turneul Semifinal B
CSM Petrolul Ploieşti – ACS Iris Iaşi (sâmbătă, ora 11:00)
ACS Îngerii Băniei Craiova – CSM Petrolul Ploieşti (sâmbătă, ora 18:00)
CS Dinamo Bucureşti – CSM Petrolul Ploieşti (duminică, ora 12:00)
Handbal
Miercuri, 27 martie, Ora 15:30, Junioare 3, Grupa Valoare 2, Etapa a 4-a
CSM Ploieşti – CSŞ 6 Bucureşti 36-25 (19-11)
Sâmbătă, 30 martie, Ora 12:00, Juniori 2, Grupa Valoare 2, Etapa a 2-a
CSM Ploieşti – LPS Târgu Mureş
Duminică, 31 martie, Ora 12:30, Juniori 1, Grupa Valoare 2, Etapa a 3-a
CS Viitorul Piteşti – CSM Ploieşti
Vineri-duminică, 29-31 martie, Juniori 4, Faza Euroregiune RO3, Grupa B, Sala Gimnaziu Nr 13, Piteşti
CSM Ploieşti – ACS Viitorul H2O Piteşti (vineri, ora 18:30
CSM Ploieşti – CSŞ Târgovişte (sâmbătă, ora 10:00)
CSU Piteşti – CSM Ploieşti (sâmbătă, ora 12:00)
CSŞ Ploieşti – CSM Ploieşti (duminică, ora 12:00)
Fotbal
Sâmbătă, 30 martie, ora 12:00, Juniori U19, Play-out, Seria a 4-a, Etapa a 7-a
ACS Juniorul 2014 – CSM Ploieşti
Sâmbătă, 23 martie, ora 14:00, Juniori U17, Play-out, Seria a 4-a, Etapa a 7-a
ACS Juniorul 2014 – CSM Ploieşti
Joi, 29 martie, Ora 17:30, Juniori E, Seria Vest, Etapa a 15-a, Parc Vest
CSM Ploieşti – CSO Tricolorul Breaza
Sâmbătă, 30 martie, Ora 10:30, Juniori C, Seria Elite, Etapa a 17-a, Parc Vest
CSM Ploieşti – ACS H.M. Junior Câmpina 2007
Sâmbătă, 30 martie, Ora 12:00, Juniori D, Seria a III-a, Etapa a 10-a, Parc Vest
ACS MX Pro Academy Păuleşti – CSM Ploieşti
Atletism
Sâmbătă-duminică, 30-31 martie, Campionatul Naţional de Aruncări Lungi U14, U16, U18, Bucureşti
Sâmbătă-duminică, 30-31 martie, Campionatul Naţional de Sală U14, Bucureşti